MTB
Rowery z serii MTB to modele na kołach 26, 27,5 oraz 29" dzięki którym odnajdziemy prawdziwą przyjemność z jazdy poza utwardzonymi szlakami. Nowoczesna geometria oraz lekkie i skuteczne w działaniu komponenty sprawiają, że rowery Arkus doskonale radzą sobie z wymaganiami wszelkich offroadowych tras.
TREKKING
Trekking to synonim praktyczności i wygody. Modele Touring zostały skomponowane w taki sposób aby każda rowerowa wycieczka była udana. Amortyzacja, oświetlenie, bagażnik i błotniki w połączeniu z ergonomiczną ramą w wersji damskiej i męskiej pozwala dopasować rower idealny na bliższe i dalsze podróże oraz do codziennego użytku.
CROSS
Crossowe rowery to pełen potencjał uniwersalności. Od miejskich aglomeracji po bezdroża z dala od cywilizacji – rowery tej serii prowadzą się przewidywalnie zachowując zarazem dynamikę i zwrotność. Niewielkie opory toczenia połączone z dobrą przyczepnością to najlepsze połączenie sportowego charakteru z odpowiednią dawką komfortu.
CITY
Miejskie rowery Friendly odznaczają się wyjątkowym stylem, który w przemyślany sposób łączą elegancję z praktycznością. Nasze rowery to różnorodność kolorów, estetyczne komfortowe ramy oraz funkcjonalne dodatki. Niezbędnym uzupełnieniem oferty segmentu CITY jest składany model URBANO, który bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu.